2021-09-30

הזמנת בשרים

מחבר: 1112629

על מגוון האפשרויות עבור הזמנת בשרים

 

 

ההתפתחויות האחרונות בתחום של הזמנת בשרים אונליין ישירות מהאטליז, מנגישה לקהל הרחב, מגוון גדול של נתחים מיוחדים, שלרוב הוא אינו נתקל בהם בעת, הזמנת בשרים ברשתות השיווק הגדולות. לדוגמא ניתן להזמין, כאן באתר של חינאווי, בו אתם גולשים כעת, שיפודי נתח קצבים. הנתח מתאפיין בטעם מרוכז ודומיננטי, שנובע ממיקומו בגוף הפרה בסרעפת. הנתח מורכב ממספר גדול של שרירים המחוברים ביניהם, מה שהופך את הנתח לאידיאלי, עבור צלייה קצרה והגשה ברמת עשייה, מדיום רייר.

 

 

נתח וסיו – פלאנק סטייק

 

כשמדובר על הזמנת בשר טרי ואיכותי, נתח נוסף שכדאי להכיר הוא הפלאנק סטייק. מקור הנתח באחורי הפרה, בין הבטן לסרעפת ולכן הוא מכיל מספר שכבות של בשר ושומן. נתח זה מאופיין בסיבים גסים ולכן הוא קשה יותר, באופן יחסי מסטייקים אחרים. למרות זאת ביצוע הזמנת בשר טרי של נתח וסיו באיכות טובה והכנתו בצורה הנכונה, יכול להכיר לכם חווית בשר בטעם עשיר, שטרם הכרתם. הנתח מעולה גם כבשר טחון, להכנת קציצות והמבורגרים, אך חבל "לבזבז" נתח איכותי שכזה. צורת ההכנה המועדפת על ידי רבים, כוללת השרייה במרינדה לריכוך וצלייה על אש פתוחה, עד לרמת עשייה נמוכה. שכבות השומן שבנתח נמסות בתהליך הצלייה, מה שמוסיף טעמים נוספים לבשר.

 

 

אנטריקוט וסינטה

 

 

למי שמעדיף ללכת על בטוח, הזמנת בשרים תמיד יכולה לכלול את האנטריקוט והסינטה הקלאסיים. גם כשמדובר על נתחים אלו, הזמנת בשר באינטרנט עדיף לבצע ממקור אמין ומוכר, כמו אטליז חינאווי. נתח האנטריקוט מכיל רקמות שריר ועשיר בסיבי שומן, בגלל מיקומו בגוף הפרה בצמוד לצוואר. העובי הטבעי של הנתח הופך אותו לאידיאלי בצלייה על האש. נתח נוסף ששומר על פופולריות ומתאים, עבור הזמנת בשר באינטרנט גם לבשלנים מתחילים, הוא הסינטה כמובן. נתח הסינטה מגיע מאזור הגב האחורי, מכיל בתוכו, מעט מאוד שומן ומתרכך היטב במהלך הבישול.

 

 

הזמנת בשרים מאטליז וותיק ומוכר

 

 

לסיכום הנושא של בשר הזמנת משלוח באינטרנט, עבור הצרכן הישראלי שמתגורר במרכז הארץ, הזמנת בשר ועוף טריים ישירות מהקצב, קלה ופשוטה מתמיד. כפי שאתם יכולים לראות כאן באתר, ניתן לבצע הזמנת בשר ועוף תוך מספר פעולות פשוטות ולקבל את המשלוח בתוך זמן קצר, אלכם הביתה. חשוב לבחור את נתחי בשר הזמנת משלוח בהתאם לצורת הבישול המיועדת, על מנת שלא להידרש לעבודה נוספת בהכנה.

בשתי מילים שחוזרות על עצמן כדי להבהיר את הנרטיב:

קצב, בן קצב, בן קצב.

ולא סתם קצב - אחד הקצבים הוותיקים והמוכרים בתל אביב. בש׳ארה חינאווי מלקט, מפרק, מטפל, מישן ומוכר בשרים בקצבייה שלו כבר כמה עשורים, כשהבשר שלו הפך לשם דבר, לכזה שמכתיב את הסטנדרט הגבוה ביותר בישראל. מטיפול בנתחי פרימיום ביישון יבש, קיצוב הנתחים המיוחדים והנדירים ביותר, הכנת המבורגרים עסיסיים ונקניקיות איכותיות עד לכל מוצרי הבקר, טלה, עוף והודו.


אל תתבלבלו - זה לא סתם חינאווי.

זה בשארה חינאווי.

אודותינו