2021-09-30

משלוחי בשרים בתל אביב

מחבר: 1112629

על משלוחי בשרים בתל אביב

 

 

בהזמנת משלוחי בשרים בתל אביב חשוב להבחין בין סוגי הבשרים השונים, כמו גם בהבדלים שבין הנתחים. בהכנת בשר לאכילה, יש חשיבות גדולה לשימוש במתכונים ובצורות ההכנה, שיפיקו את המיטב מהמאפיינים של הבשר. מעבר להבחנה לגבי המקור של הבשר, בין, פרה, כבש ועוף, ישנם הבדלים חשובים נוספים. בחלוקה גסה, ניתן לחלק את המוצרים של משלוחי בשרים בתל אביב למספר קטגוריות, בהתאם למצב בו הבשר מגיע אל הצרכן, בשר טרי, בשר קפוא, בשר מופשר ובשר מעובד.

 

 

טרי או קפוא

 

 

מומלץ עבור משלוח בשרים בתל אביב להעדיף בשר טרי או כפי שקרניבורים מכנים אותו, בשר חי. בשר טרי, מיד לאחר השחיטה, הוא ברמה האיכותית ביותר, הדבר בא לידי ביטוי בטעם ומחירו בהתאם. מלבד הטעם, הוא גם הטוב ביותר מבחינה תזונתית ובריאותית ולכן מהווה את הבחירה המיטבית, עבור משלוח בשרים בתל אביב והסביבה. קטגוריה נוספת של בשר עבור משלוח בשר ועוף היא של בשר קפוא. תהליך ההקפאה פוגע בטעם אך מוזיל את הייצור ולכן מחיר הבשר יורד משמעותית.

 

 

מופשר או מעובד

 

 

סוג נוסף של בשר הוא בשר מופשר. הכוונה לבשר איכותי, מחוץ לארץ שמגיע כשהוא קפוא ומפשירים אותו לפני שיווקו לצרכן באריזות וואקום. בשר מסוג זה, אין להקפיא פעם נוספת. קטגוריית הבשר האחרונה והזולה ביותר עבור משלוח בשר ועוף היא, של מוצרי בשר מעובדים. בשר מעובד נחשב לפחות בריא מכל סוגי הבשר האחרים, בגלל כל חומרי השימור ותהליכי ההכנה שהוא עובר ,לקראת מכירתו. עדיף להמעיט ככל שניתן אתו, בהזמנת משלוח בשר לתל אביב והסביבה.

 

 

משלוחי בשרים בתל אביב מהמקום הטוב ביותר בעיר

 

 

כאמור הבשר הטוב ביותר עבור, משלוחי בשרים בתל אביב הוא של בשר בקר טרי. כידוע יש הבדלים גדולים בין הנתחים השונים. הנתחים הטובים ביותר הם מהאזורים הסטטיים שבגוף הפרה, כמו סינטה ופילה. נתחים של זרוע ושריר הינם איכותיים פחות. אם אתם לקראת אירוע וזקוקים לשירותי משלוחי בשרים בתל אביב כדאי לכם להזמין כאן באתר, ישירות מהאטליז של חינאווי ברחוב יפת בעיר. אטליז חינאווי מוכר בזכות המקצועיות והניסיון רב השנים בבשר טרי, כולל התמחות בנתחים מורכבים ונדירים. תוכלו למצוא כאן את כל מה שאתם צריכים עבור, משלוח בשר לתל אביב והסביבה, לעל האש או לבישול יוקרה וארוחות חגיגיות.

בשתי מילים שחוזרות על עצמן כדי להבהיר את הנרטיב:

קצב, בן קצב, בן קצב.

ולא סתם קצב - אחד הקצבים הוותיקים והמוכרים בתל אביב. בש׳ארה חינאווי מלקט, מפרק, מטפל, מישן ומוכר בשרים בקצבייה שלו כבר כמה עשורים, כשהבשר שלו הפך לשם דבר, לכזה שמכתיב את הסטנדרט הגבוה ביותר בישראל. מטיפול בנתחי פרימיום ביישון יבש, קיצוב הנתחים המיוחדים והנדירים ביותר, הכנת המבורגרים עסיסיים ונקניקיות איכותיות עד לכל מוצרי הבקר, טלה, עוף והודו.


אל תתבלבלו - זה לא סתם חינאווי.

זה בשארה חינאווי.

אודותינו