2021-09-19

משלוחי בשר בקר אונליין

מחבר: 1112629

על משלוחי בשר בקר אונליין

 

הזמנת משלוחי בשר בקר אונליין מומלץ לעשות רק מאטליז מוכר ואמין. במקומות לא מוכרים ולא מקצועיים או במוקדים להזמנת מזון, שאינם מתמקדים בבשר, תחלופת הבשר יכולה להיות נמוכה והמוצרים שתקבלו, לא תמיד יהיו ברמת הטריות הדרושה. נושא הטריות של משלוחי בשר בקר אונליין חשוב בשני אספקטים רלוונטיים. בשר בקר טרי, יכול להיות תוצרת של גידול מקומי בישראל או גידול במקומות מרוחקים, כמו ארגנטינה וניו זילנד. על מנת שהצרכן הישראלי יקבל בשר טרי מחוץ לארץ, הבקר צריך להיות מובל בספינות ענק, כאשר הם בחיים. בשר שהוקפא והופשר לא מוגדר כטרי. גם בשר שזה עתה נשחט, מאבד את טריותו לאחר תקופה קצרה, גם כאשר הוא נשמר בקירור. הזמנת משלוחי בשר בקר אונליין מאטליז וותיק ומוכר, עם לקוחות רבים, מבטיח לכם בשר טרי, שמעולם לא הוקפא ובנוסף, שגם לא חלף זמן רב ממועד השחיטה.

 

תנאי אחסון והובלה

 

כשמדובר על משלוחי בשר בקר באינטרנט חשוב לוודא את אופן ביצוע המשלוח. לבשר מן החי בכלל ולבשר בקר בפרט, יש רגישות גבוהה להתפתחות של חיידקים ובקטריות. אחסון או הובלה, שלא בקירור או בתנאים לא מתאימים, יכול לפגוע בבשר ולתת לו טעם לוואי. במקרים חמורים, משלוחי בשר בקר באינטרנט שלא אוחסנו בקירור והתקלקלו, יכולים להוות סיכון בריאותי של ממש, למי שיאכל ממנו. לכן משלוחי בשר ועוף באינטרנט מומלץ לעשות רק ממקור אמין כמו, אטליז חינאווי, שמקפיד על תנאי אחסון מיטביים, החל מרגע השחיטה, דרך הפירוק והזמן בקצבייה ועד ההובלה, עד לבית הלקוח.

 

משלוחי בשר בקר אונליין – טריות ואיכות

 

אטליז פרמיום, כמו זה של בש'ארה חינאווי, המבצע גם משלוחי בשר ועוף אונליין ללקוחות עד הבית, צריך להקפיד לא רק, על האיכות והמקור של הבשר ועל תנאי ההובלה והאחסון, אלא גם על העקביות ברמת המוצרים. הטעם, רמת השומן, העומק, הארומה והאיכות של נתחי הבשר תלויים בגורמים רבים, כמו אופן הגידול, תזונת הבקר, גיל השחיטה ועוד. על מנת לשמור את רמת משלוחי בשר ועוף באינטרנט כשהם אחידים, יש צורך שהקצב יהיה עם היד על הדופק, לגבי כל מה שמתקבל מהמגדלים השונים. כאן באתר ניתן להזמין משלוחי בשר ועוף אונליין ולקבל בכל משלוח בשר איכותי, השומר בעקביות על הסטנדרט המחייב שלנו.

בשתי מילים שחוזרות על עצמן כדי להבהיר את הנרטיב:

קצב, בן קצב, בן קצב.

ולא סתם קצב - אחד הקצבים הוותיקים והמוכרים בתל אביב. בש׳ארה חינאווי מלקט, מפרק, מטפל, מישן ומוכר בשרים בקצבייה שלו כבר כמה עשורים, כשהבשר שלו הפך לשם דבר, לכזה שמכתיב את הסטנדרט הגבוה ביותר בישראל. מטיפול בנתחי פרימיום ביישון יבש, קיצוב הנתחים המיוחדים והנדירים ביותר, הכנת המבורגרים עסיסיים ונקניקיות איכותיות עד לכל מוצרי הבקר, טלה, עוף והודו.


אל תתבלבלו - זה לא סתם חינאווי.

זה בשארה חינאווי.

אודותינו