2021-09-29

משלוח בשר טרי באינטרנט

מחבר: 1112629

נקודות חשובות לגבי משלוח בשר טרי באינטרנט

 

משלוח בשר טרי באינטרנט נעשה נפוץ בתקופה האחרונה, לצד הרכישות הפיזיות באטליזים המקצועיים ובסופרים. רבים שואלים כיצד ניתן לזהות שהבשר באמת טרי. מסתבר שיש מספר אינדיקטורים אמינים לבדיקת הנושא, שכל אחד יכול לבדוק בעזרתם בקלות. האינדיקטורים הם, צבע הבשר, גמישותו, המראה החיצוני, הטעם כמובן ולצערנו המחיר. כשמדובר על צבע, בשר בקר טרי מתאפיין באדום-מט. בשר בקר שהוקפא והופשר לקראת מכירתו, יהיה מעט מבריק יותר. כאשר נוגעים בנתח בשר, ניתן לחוש את מידת הגמישות שלו, כלומר כמה זמן לאחר שאתם מפעילים עליו לחץ, הוא חוזר למצב המקורי. כאשר הבשר טרי, הוא חוזר בקצב איטי יותר לעומת בשר קפוא שהופשר. אנשי מקצוע ובשלנים מנוסים יודעים לזהות, לפי הטעם את ההבדל, גם מבעד לתבלינים השונים של הבישול.

 

טרי או מופשר

 

כאשר רוצים לבדוק משלוח בשר טרי באינטרנט אם הוא אכן טרי ניתן גם להיעזר במראהו החיצוני. לאחר קבלת משלוח בשר טרי אונליין יש לבחון אותו בעיניים. מבחינת המראה של הבשר, ניתן להבחין שהשומן של בשר טרי, הוא בגון לבן והנתח כולו מוצק. בשר שהופשר מתאפיין במראה רך וצבע השומן אדמדם. גם משלוח בשר טרי אונליין כאשר הוא מגיע ללקוח, על האריזה המשווק מחויב לציין, אם הבשר הופשר באופן ברור. הדרך המרכזית להבדיל בין בשר טרי לבשר שהופשר, הוא מחיר הבשר. הבשר הטרי איכותי וטעים יותר. גידולו בארץ או בחו"ל תוך הובלתו בחיים, מעלה את העלויות של המגדלים והמשווקים. הדבר בא לידי ביטוי בפער גדול במחיר לצרכן הקצה. או כפי שרבים אומרים, על איכות צריך לשלם.

 

משלוח בשר טרי באינטרנט מקצביה מוכרת ואיכותית

 

כדאי להזמין משלוח בשר טרי מבש'ארה חינאווי, קרוב ככל שניתן למועד הבישול המתוכנן. עד לתחילת ההכנה חשוב לאחסן את הבשר הטרי במקרר ובאזור הקר ביותר שבו, על מנת לשמור אותו כשהוא טרי, אך לא קפוא. בשר טרי סופג בקלות טעמים וריחות ממאכלים ומוצרים אחרים הסמוכים לו במקרר. לכן מומלץ לאחסן משלוח בשר טרי בקופסה אטומה או לעטוף בניילון נצמד. אם אתם מחפשים משלוח בשר טרי באינטרנט אתם במקום הנכון. בש'ארה חינאווי מוכר היטב בתרבות הבשר הישראלית וניתן למצוא אצלו בקצבייה וכאן באתר מגוון של נתחי פרמיום.

בשתי מילים שחוזרות על עצמן כדי להבהיר את הנרטיב:

קצב, בן קצב, בן קצב.

ולא סתם קצב - אחד הקצבים הוותיקים והמוכרים בתל אביב. בש׳ארה חינאווי מלקט, מפרק, מטפל, מישן ומוכר בשרים בקצבייה שלו כבר כמה עשורים, כשהבשר שלו הפך לשם דבר, לכזה שמכתיב את הסטנדרט הגבוה ביותר בישראל. מטיפול בנתחי פרימיום ביישון יבש, קיצוב הנתחים המיוחדים והנדירים ביותר, הכנת המבורגרים עסיסיים ונקניקיות איכותיות עד לכל מוצרי הבקר, טלה, עוף והודו.


אל תתבלבלו - זה לא סתם חינאווי.

זה בשארה חינאווי.

אודותינו